پرهامین – فرزام

شرکت پرهامین (فرزام)

پوشش بی نظیر ، یک دست و یک نواخت و در نهایت کیفیت را از محصولات ما بخواهید.

با خیال راحت رنگ کنید….

شما می توانید هر رنگی را که چشم می بیند با پرهامین ایجاد کنید؛ بنابراین شما می توانید مطمئن باشید که رنگ مورد علاقه خود را پیدا خواهید کرد.

مقرون به صرفه ترین رنگ بازار

با یک دست رنگ ، پوشش عالی و تضمینی را تجربه کنید و سریع دیوار های ساختمان خود را رنگ آمیزی کنید. استفاده از رنگ های ارزان قیمت علاوه بر افزایش زمان اجرا به علت نیاز به چندین دست اجرا جهت رسیدن به کیفیت مطلوب هزینه بالایی را بر شما تحمیل می کنند.

ایزولاسیون و انواع چسب

با پیشرفت تکنولوژی استفاده از ایزوگام و قیر گونی دیگر کاربرد خود را از دست داده و چسب ها جایگزین این محصولات نفتی شده اند که علاوه بر سازگاری با محیط زیست سطح مورد نظر شما را کاملا عایق کرده و خیال شما را از بابت اجرا راحت می کند.

تنها رنگ دارای گارانتی در کشور

تمام شعبه های رنگ پرهامین (فرزام) در جهان رنگ های فروخته شده به مشتری خود را مورد گارانتی تضمینی قرار می دهند در واقع اگر رنگی را که از این شرکت خریداری کرده باشید با یک رنگ اورجینال شرکت های معروف دنیا دارای کیفیت ضعیف تری باشد، آن ها به شما یک قوطی رایگان نیز از همان اهدا می کنند؛ برند پرهامین (فرزام) برای افرادی که همیشه به کیفیت رنگ های فروخته شده مشکوک می باشند، بسیار مفید است.

شرکت پرهامین (فرزام) بزگترین تولیدکننده رنگ های روغنی و پلاستیک در ایران میباشد که در زمینه تولید رنگ های ساختمانی، جدولی، صنعتی، سوله، ترافیک فعالیت میکنند که تولید میتواند به صورت سفارشی نیز باشد.

با ما در تماس باش

به راحتی و در کمال آرامش با ما در ارتباط باش ……

    روم‌آرتپرهامین(فرزام)کاتالوگ