خدمات ما

شرکت تولیدی پرهامین کرج (فرزام) 

تولید کننده انواع رنگ و رزین و چسب

ضد زنگ اخرایی

ضد زنگ اخرایی فرزام بر پایه آلکید رزین و اکسید آهن و با استفاده از بهترین پیگمنت های ضدخوردگی تهیه شده .

رنگ اکریلیک استخری

رنگ استخری اکریلیک (پایه آب) فرزام با ساخته شده بر پایه بهترین مواد اولیه و تکنولوژی نانو، جهت استفاده و رنگ آمیزی استخر و حوضچه ، با قدرت چسبندگی و پوشانندگی بالا ، مقاوم در برابر آب با سرعت خشک شدن مناسب ، می باشد .

ضد زنگ طوسی

این محصول بر پایه رزین آلکید ساخته میشود و به عنوان پرایمر آلکیدی حاوی پیگمنت های ضد خوردگی می باشد . سیستم خشک شدن آن هوا خشک میباشد . از خواص آن فیلم انعطاف پذیر – خاصت ضد خوردگی – اجرای آسان می باشد .

رنگ اکریلیک مات سفارشی

پوشرنگ روغنی مات فرزام برپایه رزین های آلکیدی و حلال  براساس آخرین فرمولاسیون موجود در صنایع رنگسازی و سازگار با آب و هوای مناطق مختلف تهیه شده است .

اکریلیک نیم براق سفارشی

پوشرنگ روغنی نیم براق آلکیدی برپایه حلال با قابلیت پوشش فوق العاده برای رنگ آمیزی داخل و خارج ساختمان بر روی سطوح فلزی ، چوبی و گچی داخل و خارج ساختمان  مناسب می باشد.

 

رنگ اکریلیک نیم براق جنوب

این محصول بر پایه رزین امولسیون اکریلیک میباشد و میتوان به عنوان پوشش محافظتی سطوح گچی و بتنی داخل و خارج ساختمان استفاده شود .

رنگ نمای اکریلیک (واتر پروف)

این محصول بر پایه رزین اکریلیک امولسیون اکریلیک می باشد و می تواند به عنوان پوشش محافظتی سطوح گچی و بتنی و آجری خارج ساختمان استفاده شود .

پوشرنگ نیم پلاستیک مات فوق ممتاز

محصول نیم پلاستیک مارک سبز 101 بر پایه رزین امولسیونی کوپلیمر وینیل استات و پیگمنتهای خنثی میباشد که بعنوان رویه روی سطوح گچی داخل ساختمان با قلمو و غلطک و اسپری بکار میرود. این پوشش قابل شستشو بوده و به آسانی اعمال شده و فاقد آلودگی محیطی میباشد .

پوشرنگ نیم پلاستیک مات سوپر

محصول نیم پلاستیک مارک بنفش سوپر 103 بر پایه رزین امولسیونی کوپلیمر وینیل استات و پیگمنتهای خنثی میباشد که بعنوان رویه روی سطوح گچی داخل ساختمان با قلمو و غلطک و اسپری بکار میرود. این پوشش قابل شستشو بوده و به آسانی اعمال شده و فاقد آلودگی محیطی میباشد.

بتونه اکریلیک همه کاره

بتونه اکریلیک فرزام ساخته شده بر پایه تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه ، زمان خشک شدن  مناسب می باشد .

انواع عایق ها

عایق آکریلیک فرزام نوع پوشش آب بند کننده از مواد پلیمری با انعطاف پذیری بالا می باشد .

 

آب بندی

مایع آب بندی یک آب بند کننده داخلی  (interna)  محتوی رزین های امولسیونی است که پس از گیرش بتن موجب آب بندی بتن می شود .

جلاء اکریلیک

این محصول بر پایه عالیترین نوع رزینهای الکیدی و هیدروکربنی ، جهت حفاظت ، پوشش و تزئین سطوح چوبی ، آماده سازی سطوح گچی فرموله شده است .

رنگ سوله

این محصول بر پایه رزین الکید بلند روغن و با استفاده از مواد اولیه مرغوب ساخته شده است و بعنوان پوشش نهایی داخل و خارج ساختمان بر روی سطوح فلزی – گچی – سیمانی و چوب استفاده میگردد .

چسب بتن

چسب بتن کد 251 چسب مایع غلیظ امولسیونی بر پایه پلیمرهای اصلاح شده است با خواص آب بندی – افزایش چسبندگی ملات و بتن – افزایش الاستیسیته بتن – مقاومت شیمیایی – پایداری در برابر ضربه و تغییرات دما .

پوشرنگ تمام پلاستیک مات

محصول تمام پلاستیک 100 بر پایه رزین امولسیونی کوپلیمر وینیل استات و پیگمنتهای خنثی میباشد که بعنوان رویه روی سطوح گچی داخل ساختمان با قلمو و غلطک و اسپری بکار میرود. این پوشش قابل شستشو بوده و به آسانی اعمال شده و فاقد آلودگی محیطی میباشد .

پوشرنگ نیم پلاستیک مات ممتاز

محصول نیم پلاستیک مارک آبی 102 بر پایه رزین امولسیونی کوپلیمر وینیل استات و پیگمنتهای خنثی میباشد که بعنوان رویه روی سطوح گچی داخل ساختمان با قلمو و غلطک و اسپری بکار میرود. این پوشش قابل شستشو بوده و به آسانی اعمال شده و فاقد آلودگی محیطی میباشد .

    روم‌آرتپرهامین(فرزام)کاتالوگ